GMC: Potreban menadžer nabave za inostranstvo

Na osnovu ukazane potrebe  Firma GMC d.o.o. Usora sa sjedištem u Žabljaku bb, raspisuje
javni konkurs za primanje u radni odnos  na sljedećoj poziciji:

Menadžer nabave za inostranstvo - m/ž – 1 izvršilac

ELIMINATORNO POZNAVANJE ENGLESKOG JEZIKA

Opis poslova:
 Upravljanje procesima nabave: postupci planiranja i razvoja, upravljanje kvalitetom i
promjenama
 Analiza i briga o optimizaciji troškova nabave robe i troškova samog odjela
 Organizacija odjela nabave u vezi nabave
 Pregovaranje o uvjetima nabave
 Koordinacija i unapređenje svih aktivnosti vezano za nabavku
 Proaktivno analiziranje tržišta
 Osiguravanje stalnog praćenja i cijena i kretanja ukupne ponude robe i usluga na tržištu
 Poslovna komunikacija i održavanje kontakata s postojećim i aktivno traženje novih
dobavljača
 Praćenje stanja zaliha robe i osiguravanje pravovremenog naručivanja i isporuke robe
 Redovito izvještavanje nadređenog
 Obavljanje ostalih poslova prema nalogu neposredno nadređene osobe
Potrebne kvalifikacije:

 VSS ekonomskog ili društvenog smjera
 Minimalno iskustvo 5 godina na istim ili sličnim poslovima
 Obavezno poznavanje engleskog jezika
 Poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
 Vozačka dozvola B kategorija

Nudimo:
 Radni odnos na određeno vrijeme uz mogućnost zaključenja Ugovora o radu na
neodređeno vrijeme
 Stimulativna zarada, redovna plata i topli obrok
 Mogućnost napretka i usavršavanja
 Nudimo izazovnu poziciju u uspješnom timu, sa angažovanim i kolegijalnim saradnicima,
u stabilnom i dinamičnom okruženju
Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti slanjem CV-a/ kratke biografije na e-
mail: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.  sa naznakom Prijava na konkurs –  Menadžer nabave za
inostranstvo ili lično u sjedištu firme na adresi:  Global Metal Construction,  Žabljak bb, 74230
Usora.
Sve informacije putem  telefona : +387 63 802 646

ocijeni
(0 glasova)

Aplikacije (uskoro)

Kontakti

Redakcija
t: +387 32 664 221
e: info@antena-radio.ba
Studio
t: +387 32 667 591
t: +387 32 667 592
e: antena.radio.jelah@gmail.com

Pronađite nas na:

Pošalji vijest

Pošalji vijest, fotografiju ili video na Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.