MASS-LIGHT: Potrebni električari

Mass-light je brend i zaštitni znak preduzeća  Saša-trade doo Doboj, koji je lider u proizvodnji i prodaji rasvjetnih tijela u BiH i široj regiji. U našem prodajnom asortimanu se nalazi LED i klasična rasvjeta za kućnu i industrijsku  upotrebu, te kompletan vrtni program rasvjete, kao i širok asortiman drugih električnih prozvoda. Imamo preko 60 zaposlenih, a opslužujemo preko 300 kupaca u BiH i široj regiji.

Zbog potreba širenja poslovanja i usavršavanja naših poslovnih rezultata, raspisujemo oglas za prijem u radni odnos:

Električar  – više  izvršilaca (m/ž)

Mjesto rada: Bosna i Hercegovina

Stručne kvalifikacije: SSS

Opis posla:  izdrada električnih instalacija i postavljanje rasvjete

Uslovi:

  •  SSS
  •  Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • Vozačka dozvola B kategorije.
  • Poželjne osobine su : komunikativnost, takmičarski duh, energičnost, želja za dokazivanjem, poznavanje teritorije Bih.

Nudimo:

  • Stalni radni odnos,
  • Obuka i usavršavanje,
  • Rad u mladom i stučnom timu,
  • Mogućnost za razvoj karijere.

Više informacija o nama potražite na www.mass-light.com . CV i motivaciono pismo šaljite na mail Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. .

ocijeni
(0 glasova)

Aplikacije (uskoro)

Kontakti

Redakcija
t: +387 32 664 221
e: info@antena-radio.ba
Studio
t: +387 32 667 591
t: +387 32 667 592
e: antena.radio.jelah@gmail.com

Pronađite nas na:

Pošalji vijest

Pošalji vijest, fotografiju ili video na Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.