BME: Potreban menadžer za kontrolu kvaliteta

BME d.o.o. za proizvodnju čeličnih konstrukcija Tešanj, sa sjedištem u Kraševu, u procesu širenja poslovnih aktivnosti u potrazi je za novim kadrovima te raspisuje: KONKURS

 MENADŽER ZA KONTROLU KVALITETA U PROIZVODNJI

 Opis posla i radna zaduženja:

  • Upravljanje operativnom kontrolom kvaliteta raspoređenoj u proizvodnji;
  • Razvijanje i uspostavljanje procedura, standarde i specifikacije iz oblasti upravljanja i kontrole kvaliteta;
  • Osiguravanje da procesi proizvodnje i usluga zadovoljavaju međunarodne i domaće standarde kvaliteta;
  • Osiguravanje da su standardi kvaliteta radnih procesa i usluga u firmi usklađeni sa standardima koje kompanija mora da poštuje;

Potrebni uslovi:

  • VSS VII stepen obrazovanja, mašinski smjer;
  • Najmanje 5 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima u oblasti metalne industrije na izradi metalnih konstrukcija i sl.;
  • Poznavanje MS office paketa;
  • Dobro poznavanje engleskog jezika, konverzacijska i pismena komunikacija;
  • Vozačka dozvola B kategorija.

Prijavu na oglas možete izvršiti putem:

  • Na email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
  • pošte ili lično na adresu (radnim danom od 07 - 16h): BME doo Tešanj, Kraševo bb, 74266 Tešanjka
ocijeni
(0 glasova)

Aplikacije (uskoro)

Kontakti

Redakcija
t: +387 32 664 221
e: info@antena-radio.ba
Studio
t: +387 32 667 591
t: +387 32 667 592
e: antena.radio.jelah@gmail.com

Pronađite nas na:

Pošalji vijest

Pošalji vijest, fotografiju ili video na Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.