AP Atelier: Potreban radnik na održavanju mašina

Na osnovu sve većeg proširenja posla i ukazane potrebe firmi AP Atelier doo Tešanj, potreban je:

RADNIK NA ODRŽAVANJU MAŠINA –1 izvršilac ( m )

Opis posla:

  • Održavanje mašina i uređaja uz akcenat na preventivno održavanja i sve druge aktivnosti vezane za održavanje.
  • Sagledavanje stanja mašina i uređaja i njihovih radnih funkcija.

Uslovi:

  • SSS
  • Radno iskustvo od najmanje jedne godine
  • Vještina brzog prikupljanja i usvajanja informacija
  • Analitičnost i sistematičnost u radu
  • Visok stepen efikasnosti u radu i usmerenosti na rezultat
  • Spremnost kako na timski tako i na individualni rad u dinamičnom okruženju
  • Visok nivo motivacije i angažovanosti
  • Posvećenost, rad na ličnom usavršavanju i odgovoran pristup poslu.

Prijave sa CV-om  slati na mail adresu Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

ocijeni
(0 glasova)

Aplikacije (uskoro)

Kontakti

Redakcija
t: +387 32 664 221
e: info@antena-radio.ba
Studio
t: +387 32 667 591
t: +387 32 667 592
e: antena.radio.jelah@gmail.com

Pronađite nas na:

Pošalji vijest

Pošalji vijest, fotografiju ili video na Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.