MADI: Potreban marketing menadžer

Zbog povećanog obima posla, Društvo „MADI“ d.o.o. Tešanj dana, 14.09.2018. godine objavljuje

K O N K U R S

za prijem 1 (jednog) zaposlenika na radno mjesto:

 Marketing Menadžer

USLOVI:

1.) VSS – Ekonomskog ili društvenog smjera

2.) Radno iskustvo – minimalno 1 godine na istim ili sličnim poslovima,

3.) Znanje engleskog jezika i rada na računaru

4.) Vozačka dozvola: B kategorija,

5.) Posjedovanje vještina u facebook, instagram, google adwords, web retargeting, e-mail

oglašavanju, youtube i dr.

6.) odgovornost, komunikativnost, fleksibilnost, profesionalnost, dobre organizacione i

pregovaračke sposobnosti kao i drugi bitni uslovi potrebni za obavljanje radnih zadataka.

OPIS RADNOG MJESTA:

        utvrđuje marketinške ciljeve

        istražuje i analizira te upoređuje rezultate sa zadatim ciljevima

        unapređuje saradnju sa marketinškim agencijama i medijima

        sudjeluje u osmišljavanju marketinških aktivnosti,

        u komunikaciji sa agencijama unapređuje kanale i oblike promocije,

sprovodi marketinške planove i programe,

        sudjeluje u održavanju društvenih mreža i digitalnom marketingu

        sudjeluje u organizaciji događaja i marketinških kampanja

        sudjeluje u pripremi promotivnog materijala za partnere i medije prati evidenciju te

brine o narudžbama brand ambasadora i druge poslove iz oblasti marketinga

- Kandidat koji bude primljen u radni odnos, obavljat će poslove i zadatke u skladu sa sistematizacijom radnih mjesta Društva,

- Prijave na ovaj konkurs te dokumente kojima se dokazuje ispunjavanje gore navedenih

uslova kandidati će dostaviti poštom na adresu: „MADI“ d.o.o. Tešanj, Poslovna zona Vila br

16, sa naznakom - Prijava na konkurs ili na e-mailOva e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

- Konkurs ostaje otvoren 15 dana od dana objave.

"MADI" d.o.o Tešanj

ocijeni
(0 glasova)

Aplikacije (uskoro)

Kontakti

Redakcija
t: +387 32 664 221
e: antena@jelah.ba
Studio
t: +387 32 667 591
t: +387 32 667 592
e: antena.radio.jelah@gmail.com

Pronađite nas na:

Pošalji vijest

Pošalji vijest, fotografiju ili video na Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.