FINE LIFE GROUP: Potrebni šivači, tehnolog i radnik za ručni rad

Na osnovu ukazane potrebe društvo za consulting „Fine Life Group d.o.o.“ Maglaj, koja se bavi izradom ženske modne konfekcije, raspisuje konkurs za popunu sljedećih radnih mjesta:

  1. TEHNOLOG PROIZVODNJE TEKSTILA – 1 izvršilac,
  2. ŠIVAČ TEKSTILA– 15 izvršilaca,
  3. RUČNI RAD – 1 izvršioc.

  1. TEHNOLOG PROIZVODNJE TEKSTILA:

Opis posla:

  • Planiranje i koordinacija proizvodnog procesa
  • Odgovornost za unapređenje ključnih procesnih indikatora u proizvodnji
  • Praćenje postizanja očekivane kvalitete i količine
  • Kontrola sistema upravljanja opreme i zaposlenih u procesu proizvodnje
  • Komunikacija i saradnja s drugim voditeljima odjela preduzeća
  • Vršenje obuke radnika i briga da operateri imaju potrebne kompetence za svoje radno mjesto
  • Predlaganje i sprovođenje rješenja na planu unapređenja
  • Identificiranje problema vezanih za proces proizvodnje
  • Kontrola rada radnika, vođenje evidencije o vremenima izvršenih operacija radnika u proizvodnji

  • Uslovi:
  • VSŠ Tekstilno-tehnološki fakultet
  • Jaka verbalna i neverbalna komunikacija
  • Preciznost i pažnja za detalje
  • Suočavanje sa problemima
  • Timski rad
  • Liderstvo
  • Analitičke sposobnosti
  • Poznavanje rada sa MS Office paketom
  • Sposobnost rada i odlučivanja u stresnim situacijama
  • Sposobnost motivacije drugih
  • Poželjne osobine:
  • Dobar vid na blizinu i osobito dobro razlikovanje boja i nijansi
  • Sposobnost brzog uočavanja detalja, oblika i odnosa među površinama
  1. ŠIVAČ TEKSTILA
  • Preciznost u radu,
  • Brzina, tj. mogućnost rada po zadatim rokovima,
  • Fleksibilnost i samostalnost u radu.
  1. RUČNI RAD
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,

Nudimo Vam:

  • Obuku za određenu radnu poziciju,
  • Ugovor na određeno vrijeme,
  • Plaćeni troškovi prijevoza.

Prijave možete dostaviti lično u sjedište kompanije „Fine Life Group d.o.o.“ u ul.Aleja ljiljana bb, Maglaj, ili na e-mail Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli..

Za sve informacije možete nas kontaktirati na broj telefona 032/618-800.

Oglasostajeotvoren do popuneradnihmjesta

ocijeni
(0 glasova)

Antena Servis

Tražite posao, prodajete, iznajmljujete? Objavite Vaš oglas na talasima Antena radija i putem naše web platforme. Javite nam se. Kontakt 032 664 221 E: antena@jelah.ba

Aplikacije (uskoro)

Kontakti

Redakcija
t: +387 32 664 221
e: antena@jelah.ba
Studio
t: +387 32 667 591
t: +387 32 667 592
e: antena.radio.jelah@gmail.com

Pronađite nas na:

Pošalji vijest

Pošalji vijest, fotografiju ili video na Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.