Ferretto Group Central Europe d.o.o.: Potrebni kontrolor kvaliteta i poslovođa u odjelu zavarivanja

Ferretto Group Central Europe d.o.o., Srednja Omanjska bb, na osnovu ukazane potrebe raspisuje konkurs za prijem u radni odnos – Kontrolor kvaliteta i Poslovođa u odjelu zavarivanja.

KONTROLOR KVALITETA – 1 izvršilac

Opis poslova:

  • kontrola kvaliteta u proizvodnji,
  • upravljanje neusklađenostima proizvoda (registracija, i sugestije postupaka za korekcije),
  • kontrola uzoraka i kritičnih materijala,
  • uzimanje uzoraka i slanje na testiranje u eksterne laboratorije
  • provjera sistema obrade,
  • provjera da li izrađeni ili nabavljeni proizvodi odgovaraju tehničkim specifikacijama, crtežima, i svemu onome što je potrebno da garantuje punu usklađenost i adekvatnost proizvoda prema potrebnim zahtjevima,
  • upravljanje materijalima od dobavljača (kontrolni zapisnici materijala pri ulazu robe za prve nabavke, eventualni freepass proizvoda),
  • izdavanje i/uli izmjenjivanje procedura o procesnom kvalitetu,
  • praćenje troškova kvaliteta.

Uslovi:

  • SSS/VŠS tehničkog usmjerenja
  • 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje osnovnih principa zavarivanja i mehaničke obrade na tradicionalnim i mehanički upravljanim mašinama
  • Odlično poznavanje tehničkih crteža
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje engleskog i/ili italijanskog jezika

POSLOVOĐA U ODJELU ZAVARIVANJA – 1 izvršilac

  • organizacija proizvodnje zavarenih sklopova i rada zaposlenih
  • praćenje zaliha pomoćnog i dodatnog materijala te njihovo pravovremeno naručivanje,
  • po potrebi, provjera osposobljenost zavarivača za određene tehnologije zavarivanja i kontrola njihovog rada na zavarivanju,
  • ispitivanje kvalitete zavarenih spojeva i davanje potrebnih naloga i uputa zavarivačima za otklanjanje uočenih nedostataka,
  • vršenje kontrole atesta ulaznog, dodatnog i pomoćnog materijala te uvjeta njihovog skladištenja,
  • obavljanje drugih poslova po nalogu šefa proizvodnje,
  • briga o evidenciji izvršenja poslova, evidenciji zaposlenih, evidenciji radnih sati i pravovremena predaja podataka za obračun plaće.

Uslovi:

  • stručna sprema – SSS/VŠS/VSS tehničkog usmjerenja
  • radno iskustvo – 3 godine na istim ili sličnim poslovima
  • dobro poznavanje tehničke dokumentacije
  • poznavanje rada na računaru
  • poznavanje engleskog i/ili italijanskog jezika

Molimo sve zainteresovane kandidate da svoje prijave sa CV-om dostave putem e-maila na adresu Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli., ili lično u sjedište društva na adresu Srednja Omanjska bb, Usorado 25.05.2018. godine.

Kandidati koji budu uzeti u uži krug bit će kontaktirani od strane predstavnika našeg Društva.

ocijeni
(0 glasova)

Aplikacije (uskoro)

Kontakti

Redakcija
t: +387 32 664 221
e: antena@jelah.ba
Studio
t: +387 32 667 591
t: +387 32 667 592
e: antena.radio.jelah@gmail.com

Pronađite nas na:

Pošalji vijest

Pošalji vijest, fotografiju ili video na Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.