GMC d.o.o.: Potreban kontrolor u proizvodnji metalnih konstrukcija

Firma GMC d.o.o. zbog širenja proizvodnih kapaciteta raspisuje javni konkurs za primanje u radni odnos novog kadra 1 izvršioca.
Kontrolor u proizvodnji metalnih konstrukcija (m/ž) – 1 izvršioc.
Opis posla:
• Kontrola materijala na ulazu,
• Kontrola proizvoda i poluproizvoda u procesu proizvodnje,
• Završna kontrola proizvoda,
• Kontrola pakovanja proizvoda,
• Izrada kontrolnih izvještaja
• Dostizanje potrebnog nivoa kavaliteta proizvoda i rad na stalnom poboljšanju,
• Uočavanje neusklađenosti i pokretanje korektivno-preventivnih akcija,
• Drugi poslovi po nalogu nadređenog

Uslovi:
• SSS - poželjno tehničkog, mašinskog usmjerenja,
• Radno iskustvo nije obavezno ali je poželjno,
• Sposobnost čitanja tehničkih crteža,
• Sposobnost odgovornog individualnog rada, kao i efikasnog rada u timu,
• Sposobnost rješavanja problema i pružanja rješenja.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti lično u sjedištu firme na adresi: Global Metal Construction, Žabljak bb, 74230 Usora ili CV sa slikom mogu poslati putem emaila: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
kontakt telefon: +387 32 891208

Oglas ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

ocijeni
(0 glasova)

Aplikacije (uskoro)

Kontakti

Redakcija
t: +387 32 664 221
e: antena@jelah.ba
Studio
t: +387 32 667 591
t: +387 32 667 592
e: antena.radio.jelah@gmail.com

Pronađite nas na:

Pošalji vijest

Pošalji vijest, fotografiju ili video na Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.