FERRETO GROUP USORA: Potreban administrator

Ferretto Group Central Europe doo, Direktor
Društva usljed ukazane potrebe raspisuje:

KONKURS
za prijem u radni odnos

Naziv radnog mjesta: Administrator (m/ž)
Opis radnog mjesta:
- Vrši administrativne poslove u okviru odjeljenja,
- Ažurno vodi dokumentaciju vezanu za rad odjeljenja,
- Kontroliše i nadzire ažurnost dokumentacije vezane za radnike koji rade u odjeljenju,
- Organizuje edukacije i licenciranje radnika,
- Organizuje prevoz i smještaj radnika,
- Vrši druge slične poslove.

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:
- SSS,
- Obavezno aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pisanju,
- Poželjno poznavanje italijanskog jezika,
- Poznavanje rada na računaru (word, excel, power point, internet),
- Vozačka dozvola B kategorije,
- Opća zdravstvena sposobnost.

Potrebne vještine i sposobnost:
- Dobro razvijene organizacijske i komunikacijske vještine,
- Sposobnost planiranja, usmjerenost na ciljeve,
- Sposobnost utvrđivanja prioriteta,
- Usmjerenost na detalje i preciznost,
- Sistematičnost,
- Poznavanje savremenih administrativnih procesa i uredskog poslovanja.

Pogodnosti:
- Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi i pozitivnom okruženju
- Redovna plata,
- Stimulativna zarada,
- Mogućnost obrazovanja, usavršavanja i napretka,
Broj izvršilaca: 1
Mjesto rada: Srednja Omanjska bb, općina Usora
Datum objave: 04.04.2018. godine
Trajanje oglasa: 20 dana od dana objave
Molimo sve zainteresovane kandidate da svoje prijave sa CV-om dostave putem e-maila na adresu
Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli., ili lično u sjedište društva na adresu Srednja Omanjska bb, Usora.
Kandidati koji budu uzeti u uži krug bit će kontaktirani od strane predstavnika našeg Društva.

ocijeni
(2 glasova)

Aplikacije (uskoro)

Kontakti

Redakcija
t: +387 32 664 221
e: antena@jelah.ba
Studio
t: +387 32 667 591
t: +387 32 667 592
e: antena.radio.jelah@gmail.com

Pronađite nas na:

Pošalji vijest

Pošalji vijest, fotografiju ili video na Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.