MEPROMEX: Potrebni trgovci

KONKURS ZA PRIJEM U RADNI ODNOS 2(DVA) RADNIKA ( MUŠKARCI)  NA RADNO MJESTO TRGOVAC

MJESTO RADA PJ “MARKET“ Tešanjka

OPIS RADNOG MJESTA

Obavlja prodaju u poslovnoj jedinici

Savjetovanje kupaca prilikom kupovine robe

Vodi računa o prezentaciji robe uz korištenje reklamnih sredstava

Blagovremeno obavještava o stanju zaliha robe u prodavnici, po vrsti i količini

Priprema robe za redovan popis

Vrši istovar i utovar robe za prodavnicu i prijem robe po otpremnici

Pregled, ispakivanje i priprema primljene robe za prodaju

Ističe cijene i deklaracije na artiklima

Briga o urednosti, preglednosti i izgledu poslovnice

Vodi evidencije naručene, primljene i prodane robe

KANDIDATI TREBAJU ISPUNJAVATI SLJEDEĆE USLOVE

Minimum SSS

Opći uslovi propisani Zakonom o radu FBiH

Obavezno radno iskustvo

Želja za napredovanjem i sticanjem novih znanja

Smisao za rad u timskom okruženju

Dobre komunikacijske i organizacione sposobnosti

Afinitet za prodaju I usluživanje kupaca

Prijatne karakterne osobine i ljubaznost

Profesionalan odnos  i odgovornost

Konkurs ostaje otvoren do 26.01.2018.godine. Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima!

Svi zainteresovani kandidati svoj CV i motivaciono pismo mogu poslati na mail Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli., ili lično dostaviti u Mepromex d.o.o. Tešanjka – uprava.

KONKURS ZA PRIJEM U RADNI ODNOS 1(JEDAN) RADNIK NA RADNO MJESTO TRGOVAC

(ŽENSKO)

MJESTO RADA PJ “MESNICA“ Jelah

Potrebni uslovi:

SSS

Radno iskustvo  na istim ili sličnim poslovima 2 god. i više

Poznavanje materije vezane za radno mjesto

Nudimo Vam:

Dinamično poslovno okruženje

Rad u jednoj od najuspješnijih regionalnih kompanija

Mogućnost učenja i kontinuiranog karijernog razvoja kroz različite edukacije.

( MUŠKO/ŽENSKO)

MJESTO RADA PJ “MESNICA“ Tešanjka

SSS

Nudimo Vam:

ocijeni
(0 glasova)

Aplikacije (uskoro)

Kontakti

Redakcija
t: +387 32 664 221
e: antena@jelah.ba
Studio
t: +387 32 667 591
t: +387 32 667 592
e: antena.radio.jelah@gmail.com

Pronađite nas na:

Pošalji vijest

Pošalji vijest, fotografiju ili video na Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.