DESIGN-S d.o.o.: Potrebni stolari, tapetar i lakirer

Firma Design-S koja se bavi projektovanjem, proizvodnjom i opremanjem enterijera objavljuje oglas za prijem radnika u radni odnos i to:

Stolar: 6 izvršioca
o Opis radnog mjesta:
o Rad sa pločastim materijalima što uključuje rezanje, kantiranje i montažu proizvoda u proizvodnom pogonu
o Montaža gotovih proizvoda na terenu, kako unutar BH tako i u zemljama EU
Uslovi:
o Odgovornost prema poslu
o Radno iskustvo
o Vozačka dozvola B kategorije
o Spremnost na timski rad

Tapetar: 5 izvršioca
o Priprema naloga za tapaciranje što uključuje pripremu spužve i ostalih materijala
o Tapaciranje
Uslovi:

Lakirer: 1 izvršioc
o Priprema jedinica za lakiranje
o Lakiranje
Uslovi:

Mjesto rada: Proizvodni pogon Design-S, Jablanica – Tešanj.
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme.

Kandidati se mogu prijaviti u salonu namještaja Design-S u Jelahu, sve informacije na telefon: 061/672-098.

Sa kandidatima koji uđu u uži krug bide obavljen razgovor.

ocijeni
(0 glasova)

Aplikacije (uskoro)

Kontakti

Redakcija
t: +387 32 664 221
e: antena@jelah.ba
Studio
t: +387 32 667 591
t: +387 32 667 592
e: antena.radio.jelah@gmail.com

Pronađite nas na:

Pošalji vijest

Pošalji vijest, fotografiju ili video na Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.