GMC d.o.o.: Potrebna dva glavna kontrolora u proizvodnji metalnih konstrukcija

Firma GMC d.o.o. raspisuje javni konkurs za primanje u radni odnos novog kadra 2 izvršioca.

Glavni kontrolor u proizvodnji metalnih konstrukcija (m/ž) – 2 izvršioca

Opis posla:

  • Kontrola ulaznog materijala, međufazna kontrola, završna kontrola proizvoda i poluproizvoda,

  • Kontrola pakovanja proizvoda

  • Nadzor kontrolne opreme (ispravnost, umjerenost),

  • Izrada terminskih izvještaja proizvodnje

  • Dostizanje potrebnog nivoa kavaliteta proizvoda i rad na stalnom poboljšanju

  • Koordinacija sa tehničkim službama, i drugim sektorima proizvodnje

  • Evidencija, analiza radnih operacija u cilju normiranja produktivniji postupaka proizvodnje poluproizvoda

  • Provođenje korektivnih i preventivnih akcija,

  • Pokretanje akcija vezanih za pojavu neusklađenosti na proizvodima,

  • Poslovi vezani uz zaštitu okoliša,

  • Uočavanje neusklađenosti i pokretanje akcija vezanih za upravljanje okolišem,

  • Drugi poslovi po nalogu direktora

Uslovi:

  • SSS/VSS - poželjno tehničkog, mašinskog usmjerenja

  • Radno iskustvo u proizvodnji metalnih konstrukcija najmanje godinu dana

  • Poznavanje rada na racunaru

  • Poznavanje izrade i čitanje tehničkih crteža

  • Sposobnost odgovornog individualnog rada, kao i efikasnog rada u timu

  • Sposobnost rješavanja problema i pružanja rješenja u kratkim vremenskim rokovima

Zainteresovani kandidati CV sa slikom mogu slati putem:

emaila: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. ili postom na adresu: Global Metal Construction, Zabljak bb, 74230 Usora

kontakt telefon: +387 32 891208

ocijeni
(0 glasova)

Aplikacije (uskoro)

Kontakti

Redakcija
t: +387 32 664 221
e: antena@jelah.ba
Studio
t: +387 32 667 591
t: +387 32 667 592
e: antena.radio.jelah@gmail.com

Pronađite nas na:

Pošalji vijest

Pošalji vijest, fotografiju ili video na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.